ОТРИМАННЯ ВИТЯГУ, ВИПИСКИ ТА ДОВІДКИ З ЄДИНОГО ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ

Витяг з Єдиного державного реєстру – один з видів надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, згідно ЗУ «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» та є документом, що містить відомості про юридичних осіб або фізичних осіб – підприємців за критеріями пошуку, зазначеними у запиті. Вказаний документ містить максимальну кількість відомостей про юридичну особу та фізичну особу-підприємця. Критерій пошуку в ЄДР формується особою, що звернулася за наданням Витягу.

Виписка з Єдиного державного реєстру - це документ, що містить відомості про юридичну особу або фізичну особу – підприємця, яка подала запит про її видачу та на даний момент діє як Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи-підприємця. Запит державному реєстратору подається за місцем реєстрації юридичної особи або фізичної особи-підприємця. 

Довідка з Єдиного державного реєстру - це документ, що містить відомості про юридичну особу або фізичну особу – підприємця, яка подала запит про її видачу та дозволяє прослідкувати історію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, оскільки в списку із Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців України в хронологічному порядку перераховані всі реєстраційні дії по відношенню юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців. Довідка видається за підписом та печаткою державного реєстратора на спеціальних номерних бланках.

 

Для замовлення послуги отримання Витягу з Єдиного державного реєстру ВАМ НЕ ПОТРІБНО НАДАВАТИ ЖОДНИХ ДОКУМЕНТІВ, необхідно лише нам повідомити код ЄДРПОУ юридичної особи або реєстраційного номеру облікової картки платника податків фізичної особи-підприємця.

Для замовлення послуги отримання Виписки та Довідки з Єдиного державного реєстру Вам необхідно надати нам вказаний нище перелік документів.

 

Перелік документів:

 

1) Довіреність від імені юридичної особи за підписом Директора та скріплена печаткою юридичної особи (текст Довіреності Ми надаємо);

2) Нотаріально засвідчена Довіреність від фізичної особи-підприємця (текст Довіреності Ми надаємо). Оригінал Довіреності від юридичної особи.

 

Строк виконання послуги:

- 1 робочий день (за домовленістю).

 

Вартість послуги:

- 450,00 грн. (включає вартість державного мита).

 

Перелік додаткових послуг:

 

- Отримання реєстраційного номеру облікової картки платника податків для іноземного громадянина;

- Пошук та надання юридичної адреси;

- Виготовлення додаткових печаток та штампів (для податкових накладних, договорів, печатка № 1, кутовий штамп);

- Супровід відкриття розрахункового рахунку або внесення змін в банківські реквізити;

- Реєстрація Баз персональних даних;

- Реєстрація ключів електронної звітності М.Е.Doc.;

- Реєстрація платником податку на додану вартість (ПДВ);

- Реєстрація платником єдиного податку;

- Реєстрація Торгової марки (ТМ);

- Отримання Ліцензій або Дозволів;

- Розробка індивідуальних договорів та контрактів;

- Абонентське юридичне обслуговування;

- Абонентське бухгалтерське обслуговування;

- Доставка документів в офіс Клієнта.

РЕЄСТРАЦІЯ ЮРИДИЧНИХ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ

Реєстрація будь-якої організаційно-правової форми гоподарювання (фізичних та юридичних осіб)

РЕЄСТРАЦІЯ ЗМІН

Реєстрація змін до установчих документів та відомостей про фізичних та юридичних осіб

РЕОРГАНІЗАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ

Реорганізація підприємств шляхом приєднання, поділу, виділу, злиття та перетворення

ЛІКВІДАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ

Ліквідація фізичних та юридичних осіб за їх рішенням, шляхом банкрутства та через суд

ЛІЦЕНЗУВАННЯ

Отримання ліцензій на здійснення певних видів господарської діяльності

ДОЗВОЛИ

Отримання широкого спектру дозволів (на будівництво, на об'єкт торгівлі, розміщення зовнішньої реклами, дозволів на концентрація та на узгодження дій та інших)

СЕРТИФІКАЦІЯ

Проведення сертифікації та отримання cанітарно-епідеміологічних висновків, відповідних сертифікатів та дозволів.

СУДОВА ПРАКТИКА

Підготовка усіх процесуальних документів та розробка стратегії захисту. Представництво інтересів Клієнта в суді. Оскардження судових рішень. Виконання судових рішень.

ПРОВЕДЕННЯ ЕКСПЕРТИЗ

Супровід проведення усіх видів незалежних експертиз (включаючи експертну оцінку вартості нерухомості, землі, транспортних засобів)

НЕРУХОМІСТЬ ТА ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ

Приватизація нерухомості та земельних ділянок. Реєстрація права власності та отримання витягів в Реєстраційній службі України. Представництво інтересів в БТІ м. Києва та області

БУДІВНИЦТВО

Складання та узгодження проектної документації. Отримання дозволу на початок будівництва. Введення в експлуатацію об'єктів будівництва.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ

Реєстрація Торгової марки (логотипу), промислового зразка, патента на винахід, корисної моделі, авторських та суміжних прав. Міжнародне патентування та міжнародна реєстрація Торгової марки (логотипу).

МИТНЕ ПРАВО

Акредитація на митниці. Митно-брокерське обслуговування Спеціальні ліцензії та квоти у сфері імпортних/експортних операцій.

МІГРАЦІЙНЕ ПРАВО

Повний спектр юридичних послуг для іноземних компаній та іноземних громадян нерезидентів нашої країни

ТРАНСПОРТНЕ ПРАВО

Постановка та зняття з обліку транспортних засобів фізичних та юридичних осіб. Реєстрація та відкриття Автогосподарства.

ДОГОВІРНЕ ПРАВО

Складання та аналіз індивідуальних господарських та зовнішньо-економічних договорів, а також супровід укладання данних договорів.

КАДРОВЕ ПРАВО

Постановлення, ведення та відновлення кадрового обліку.

АБОНЕНТСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Абонентське юридичне та бухгалтерське обслуговування.