РЕЄСТРАЦІЯ ПЛАТНИКОМ ЄДИНОГО ПОДАТКУ

 

Витяг з реєстру платників єдиного податку - це офіційний документ, який засвідчує перебування підприємства (фізичної осби-підприємця) на спрощеній системі оподаткування.

Податковий кодекс України в залежності від видів діяльності, кількості найманих працівників та обсягу річного доходу поділяє платників єдиного податку на 4 групи:

1) перша група – фізичні особи - підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або здійснюють господарську діяльність з надання побутових послуг населенню (п.1 п.п. 291.4 ПКУ), та обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 300 000 грн. (п.1 п.п. 291.4 ПКУ);

2) друга група – фізичні особи - підприємці, які здійснюють господарську діяльність: 1) виробництво та/або продаж товарів; 2) надання послуг (у тому числі побутових) платникам єдиного податку та/або населенню, крім посередницьких послуг з купівлі, продажу, оренді та оцінюваванню нерухомого майна (група 70.31 КВЕД ДК009:2005), а також здійснення діяльності з виробництва, з поставки, продажу (реалізації) ювелірних виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінних каменів, дорогоцінних каменів органогеного утворення та полудорогоцінних каменів; 3) діяльність у сфері ресторанного господарства (п.2 п.п. 291.4 ГКУ). протягом календарного року вони не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб та обсяг доходу не перевищує 1 500 000 грн. (п.2 п.п. 291.4 ГКУ);

3) третя група – фізичні особи – підприємці та юридичні особи, які здійснюють будь-який вид господарську діяльність, крім заборонених для платників єдиного податку, протягом календарного року можуть використовувати необмежену кількість найманих осіб та/або осіб, які перебувають з ними в трудових відносинах та обсяг доходу не перевищує 5 000 000 грн. (п.3 п.п. 291.4 ГКУ);

4) четверта група – юридичні особи – сільсько-господарські товаровиробники, які здійснюють виробництвосільсько-господарської продукції та/або разведення, вирощування та вилов риби во внутрішніх водоймах (озерах, ставках, та водосховищах) та її переробки на власних та орендованих міцностях, в т.ч. власно виробництво сировини на давальльчельських умовах, та здійснюють операції по їх поставки, протягом календарного року, можуть використовувати необмежену кількість найманих осіб та/або осіб, які перебувають з ними в трудових відносинах та обсяг доходу протягом календарного року повинен складати 75% та більше сільсько-господарського товаровиробництва за попередній рік (п.4 п.п. 291.4 ГКУ).

 

Для замовлення послуги реєстрації платником єдиного податку Вам необхідно надати вказаний перелік документів.

  Перелік документів:

 

 

1) Копія Cвідоцтва про державну реєстрацію/Виписки з ЄДР;

2) Копія Відомостей з ЄДРПОУ (Довідки з Управління Статистики);

3) Копія паспорта та реєстраційного номеру облікової картки платника податків (ідентифікаційного номеру) фізичної особи-підприємця або Директора (для юридичних осіб).

4) Копія договору оренди нежитлового приміщення, де буде фактично здійснюватися господарська діяльність (у разі необхідності).

 

 Строк виконання послуги:

- 10 – 15 робочих днів. 

  

Вартість послуги:

- від 500,00 грн. (в залежності від району Києва та області). 

 

   У вартість послуги входить:

 

 

- Надання повної консультації стосовно документів та процедури реєстрації платником єдиного податку;

- Підготовка необхідних документів для реєстрації платником єдиного податку;

- Представництво інтересів юридичної особи/фізичної особи-підприємця в ДПІ відповідного району Головного управління Державної фіскальної служби м. Києва (області) з питання реєстрації платником єдиного податку;

- Реєстрація книги обліку доходів та витрат (Ф.№10) в ДПІ відповідного району Головного управління Державної фіскальної служби м. Києва (області);

- Отримання Витяга з реєстру платників єдиного податку.

 

     Перелік додаткових послуг:

 

- Отримання реєстраційного номеру облікової картки платника податків для іноземного громадянина;

- Пошук та надання юридичної адреси;

- Виготовлення додаткових печаток та штампів (для податкових накладних, договорів, печатка № 1, кутовий штамп);

- Отримання Виписки, Витягу та Довідки з ЄДР на юридичну особу;

- Супровід відкриття розрахункового рахунку або внесення змін в банківські реквізити;

- Реєстрація Баз персональних даних;

- Реєстрація ключів електронної звітності М.Е.Doc.;

- Реєстрація платником податку на додану вартість (ПДВ);

- Реєстрація Торгової марки (ТМ);

- Отримання Ліцензій або Дозволів;

- Розробка індивідуальних договорів та контрактів;

- Абонентське юридичне обслуговування;

- Абонентське бухгалтерське обслуговування;

- Доставка документів в офіс Клієнта.

РЕЄСТРАЦІЯ ЮРИДИЧНИХ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ

Реєстрація будь-якої організаційно-правової форми гоподарювання (фізичних та юридичних осіб)

РЕЄСТРАЦІЯ ЗМІН

Реєстрація змін до установчих документів та відомостей про фізичних та юридичних осіб

РЕОРГАНІЗАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ

Реорганізація підприємств шляхом приєднання, поділу, виділу, злиття та перетворення

ЛІКВІДАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ

Ліквідація фізичних та юридичних осіб за їх рішенням, шляхом банкрутства та через суд

ЛІЦЕНЗУВАННЯ

Отримання ліцензій на здійснення певних видів господарської діяльності

ДОЗВОЛИ

Отримання широкого спектру дозволів (на будівництво, на об'єкт торгівлі, розміщення зовнішньої реклами, дозволів на концентрація та на узгодження дій та інших)

СЕРТИФІКАЦІЯ

Проведення сертифікації та отримання cанітарно-епідеміологічних висновків, відповідних сертифікатів та дозволів.

СУДОВА ПРАКТИКА

Підготовка усіх процесуальних документів та розробка стратегії захисту. Представництво інтересів Клієнта в суді. Оскардження судових рішень. Виконання судових рішень.

ПРОВЕДЕННЯ ЕКСПЕРТИЗ

Супровід проведення усіх видів незалежних експертиз (включаючи експертну оцінку вартості нерухомості, землі, транспортних засобів)

НЕРУХОМІСТЬ ТА ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ

Приватизація нерухомості та земельних ділянок. Реєстрація права власності та отримання витягів в Реєстраційній службі України. Представництво інтересів в БТІ м. Києва та області

БУДІВНИЦТВО

Складання та узгодження проектної документації. Отримання дозволу на початок будівництва. Введення в експлуатацію об'єктів будівництва.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ

Реєстрація Торгової марки (логотипу), промислового зразка, патента на винахід, корисної моделі, авторських та суміжних прав. Міжнародне патентування та міжнародна реєстрація Торгової марки (логотипу).

МИТНЕ ПРАВО

Акредитація на митниці. Митно-брокерське обслуговування Спеціальні ліцензії та квоти у сфері імпортних/експортних операцій.

МІГРАЦІЙНЕ ПРАВО

Повний спектр юридичних послуг для іноземних компаній та іноземних громадян нерезидентів нашої країни

ТРАНСПОРТНЕ ПРАВО

Постановка та зняття з обліку транспортних засобів фізичних та юридичних осіб. Реєстрація та відкриття Автогосподарства.

ДОГОВІРНЕ ПРАВО

Складання та аналіз індивідуальних господарських та зовнішньо-економічних договорів, а також супровід укладання данних договорів.

КАДРОВЕ ПРАВО

Постановлення, ведення та відновлення кадрового обліку.

АБОНЕНТСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Абонентське юридичне та бухгалтерське обслуговування.