РЕЄСТРАЦІЯ ЗМІН ДО ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ-ПІДПРИЄМЦЯ

Даний розділ розкриває інформацію стосовно реєстрації змін до фізичної особи-підприємця, а саме:

- Зміна видів економічної діяльності фізичної особи-підприємця  – це процедура зміни відомостей (переліку основних видів економічної діяльності) про фізичну особу-підприємця в усіх її реєстраційних документах, яка пов’язана з внесенням відомостей про ці зміни до Єдиного Державного реєстру підприємств, установ та організації України;

- Зміна адреси реєстрації фізичної особи-підприємця в межах району – це процедура зміни відомостей (адреси реєстрації) про фізичну особу-підприємця в усіх її реєстраційних документах, яка пов’язана з внесенням відомостей про ці зміни до Єдиного Державного реєстру підприємств, установ та організації України;

- Зміна адреси реєстрації фізичної особи-підприємця з переходом в інший район, місто та/або область – це процедура зміни відомостей (адреси реєстрації) про фізичну особу-підприємця в усіх її реєстраційних документах, яка пов’язана з внесенням відомостей про ці зміни до Єдиного Державного реєстру підприємств, установ та організацій України та полягає у знятті з обліку в усіх інстанціях за місцем реєстрації фізичної особи-підприємця та постановленні на облік в усі державних інстанціях за місцем нової реєстрації фізичної особи-підприємця з обов’язковою зміною усіх реквізитів (включаючи банківські) та виготовлення нової печатки фізичної особи-підприємця (в разі зміни міста або області);

- Зміна прізвища або ім’я фізичної особи – підприємця – це процедура зміни відомостей (прізвища або ім’я) про фізичну особу - підприємця в її реєстраційних документів з внесенням цих відомостей до Єдиного державного реєстру підприємств, установ та організацій України та обов’язковим виготовлення нової печатки фізичної особи-підприємця (в разі наявності).

РЕЄСТРАЦІЯ ЮРИДИЧНИХ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ

Реєстрація будь-якої організаційно-правової форми гоподарювання (фізичних та юридичних осіб)

РЕЄСТРАЦІЯ ЗМІН

Реєстрація змін до установчих документів та відомостей про фізичних та юридичних осіб

РЕОРГАНІЗАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ

Реорганізація підприємств шляхом приєднання, поділу, виділу, злиття та перетворення

ЛІКВІДАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ

Ліквідація фізичних та юридичних осіб за їх рішенням, шляхом банкрутства та через суд

ЛІЦЕНЗУВАННЯ

Отримання ліцензій на здійснення певних видів господарської діяльності

ДОЗВОЛИ

Отримання широкого спектру дозволів (на будівництво, на об'єкт торгівлі, розміщення зовнішньої реклами, дозволів на концентрація та на узгодження дій та інших)

СЕРТИФІКАЦІЯ

Проведення сертифікації та отримання cанітарно-епідеміологічних висновків, відповідних сертифікатів та дозволів.

СУДОВА ПРАКТИКА

Підготовка усіх процесуальних документів та розробка стратегії захисту. Представництво інтересів Клієнта в суді. Оскардження судових рішень. Виконання судових рішень.

ПРОВЕДЕННЯ ЕКСПЕРТИЗ

Супровід проведення усіх видів незалежних експертиз (включаючи експертну оцінку вартості нерухомості, землі, транспортних засобів)

НЕРУХОМІСТЬ ТА ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ

Приватизація нерухомості та земельних ділянок. Реєстрація права власності та отримання витягів в Реєстраційній службі України. Представництво інтересів в БТІ м. Києва та області

БУДІВНИЦТВО

Складання та узгодження проектної документації. Отримання дозволу на початок будівництва. Введення в експлуатацію об'єктів будівництва.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ

Реєстрація Торгової марки (логотипу), промислового зразка, патента на винахід, корисної моделі, авторських та суміжних прав. Міжнародне патентування та міжнародна реєстрація Торгової марки (логотипу).

МИТНЕ ПРАВО

Акредитація на митниці. Митно-брокерське обслуговування Спеціальні ліцензії та квоти у сфері імпортних/експортних операцій.

МІГРАЦІЙНЕ ПРАВО

Повний спектр юридичних послуг для іноземних компаній та іноземних громадян нерезидентів нашої країни

ТРАНСПОРТНЕ ПРАВО

Постановка та зняття з обліку транспортних засобів фізичних та юридичних осіб. Реєстрація та відкриття Автогосподарства.

ДОГОВІРНЕ ПРАВО

Складання та аналіз індивідуальних господарських та зовнішньо-економічних договорів, а також супровід укладання данних договорів.

КАДРОВЕ ПРАВО

Постановлення, ведення та відновлення кадрового обліку.

АБОНЕНТСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Абонентське юридичне та бухгалтерське обслуговування.