Отримання Витяга, Виписки та Довідки з Єдиного державного реєстру

ОТРИМАННЯ ВИТЯГУ, ВИПИСКИ ТА ДОВІДКИ З ЄДИНОГО ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ

Витяг з Єдиного державного реєстру – один з видів надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, згідно ЗУ «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» та є документом, що містить відомості про юридичних осіб або фізичних осіб – підприємців за критеріями пошуку, зазначеними у запиті. Вказаний документ містить максимальну кількість відомостей про юридичну особу та фізичну особу-підприємця. Критерій пошуку в ЄДР формується особою, що звернулася за наданням Витягу.

Виписка з Єдиного державного реєстру – це документ, що містить відомості про юридичну особу або фізичну особу – підприємця, яка подала запит про її видачу та на даний момент діє як Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи-підприємця. Запит державному реєстратору подається за місцем реєстрації юридичної особи або фізичної особи-підприємця. 

Довідка з Єдиного державного реєстру – це документ, що містить відомості про юридичну особу або фізичну особу – підприємця, яка подала запит про її видачу та дозволяє прослідкувати історію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, оскільки в списку із Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців України в хронологічному порядку перераховані всі реєстраційні дії по відношенню юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців. Довідка видається за підписом та печаткою державного реєстратора на спеціальних номерних бланках.

 

Для замовлення послуги отримання Витягу з Єдиного державного реєстру ВАМ НЕ ПОТРІБНО НАДАВАТИ ЖОДНИХ ДОКУМЕНТІВ, необхідно лише нам повідомити код ЄДРПОУ юридичної особи або реєстраційного номеру облікової картки платника податків фізичної особи-підприємця.

Для замовлення послуги отримання Виписки та Довідки з Єдиного державного реєстру Вам необхідно надати нам вказаний нище перелік документів.

 

Перелік документів:

 

1) Довіреність від імені юридичної особи за підписом Директора та скріплена печаткою юридичної особи (текст Довіреності Ми надаємо);

2) Нотаріально засвідчена Довіреність від фізичної особи-підприємця (текст Довіреності Ми надаємо). Оригінал Довіреності від юридичної особи.

 

Строк виконання послуги:

– 1 робочий день (за домовленістю).

 

Вартість послуги:

– 450,00 грн. (включає вартість державного мита).

 

Перелік додаткових послуг:

 

Отримання реєстраційного номеру облікової картки платника податків для іноземного громадянина;

Пошук та надання юридичної адреси;

Виготовлення додаткових печаток та штампів (для податкових накладних, договорів, печатка № 1, кутовий штамп);

Супровід відкриття розрахункового рахунку або внесення змін в банківські реквізити;

Реєстрація Баз персональних даних;

Реєстрація ключів електронної звітності М.Е.Doc.;

– Реєстрація платником податку на додану вартість (ПДВ);

Реєстрація платником єдиного податку;

Реєстрація Торгової марки (ТМ);

– Отримання Ліцензій або Дозволів;

Розробка індивідуальних договорів та контрактів;

Абонентське юридичне обслуговування;

Абонентське бухгалтерське обслуговування;

Доставка документів в офіс Клієнта.